kokon dla niemowlaka

Tylko kokon niemowlęcy handmade!

Wielu młodych rodziców, w momencie gdy dowiaduje się, że za niecałe dziewięć miesięcy powitają na świecie maleństwo, staje przed trudnym zadaniem skompletowania wyprawki dla noworodka. 

Często posiłkują się informacjami znalezionymi w internecie, w czasopismach i lub na zdaniu koleżanki, rodziny. Z autopsji wiem, że wpadając w szał zakupów, gromadzimy masę rzeczy które tak naprawdę się nie przydają, na które wydaliśmy niepotrzebnie masę pieniędzy, i teraz leżą w kącie zajmując miejsce. 

Przed jakimkolwiek zakupem lepiej się zastanowić dwa razy, czy to jest to co jest mi naprawdę potrzebne, czy będę to używać, czy jest funkcjonalne i czy jest bezpieczne dla dziecka. Nie kierujmy się ładnym wyglądem czy chęcią po prostu tego posiadania. Ostatnio spotkałam się z takim produktem jak kokon i powiem szczerze, że jest to najlepszy produkt dla niemowlaka z jakim się w ostatnim czasie spotkałam. Ma on kształt fasolki otoczonej materiałem dookoła, wyglądem przypomina „gniazdo”. jest idealnym zamiennikiem dla rożka, który jest dużo mniej funkcjonalny. 
Prawie na każdej aukcji internetowej można kupić kokon niemowlęcy minky, i szczerze zachęcam do zainwestowania pieniędzy w ten produkt bo nie będziecie tego żałować.

Maleństwo leżące w nim czuje się bezpiecznie jak w brzuchy mamy. Wystające brzegi otaczają dziecko, chroniąc je przed sturlaniem. Wielkość kokonu można regulować dzięki sznurkom ściągającym końce gniazda, dzięki czemu może nam posłużyć bardzo długo, ponieważ rośnie wraz z dzieckiem.  Dodatkowym atutem jest to, że może służyć nam za miejsce do przewijania maleństwa jak i również za pierwszą matę edukacyjną. 
Bardzo często w zestawie z kokonem dostajemy: materacyk, motylek, kocyk i poduszkę płaską.

Jak sami widzicie jest tyle plusów, a żadnych wad, więc nic tylko kupować i cieszyć się wraz z dzieckiem.