komunia święta - podziękowania

Komunia czyli impreza rodzinna

Komunia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych przeżyć małego chrześcijanina. To rodzice dbają o pokomunijne przyjęcie dla gości.

Coraz częściej spotykamy się z prezencikami dla gości na komunii – upominki dla gości komunijnych są coraz bardziej popularne.
Jest to zazwyczaj drobiazg, jakaś malutka rzecz, która ucieszy gości – przykładowo figurka aniołka z podziękowaniem, jakaś mała słodycz, cukierek…

Dobrym pomysłem mogą okazać się krówki komunijne. Krówki to cukierki lubiane przez większość z nas, dlatego warto rozważyć taką opcję.
Można zamówić spersonalizowane krówki, jednak krówki komunijne zazwyczaj charakteryzują się tym, że są owinięte w papierek zawierający jakiś napis, zwykle podziękowanie dla gości. Upominki dla gości komunijnych pozwolą im poczuć, że są dla nas ważni i jest to szybki i łatwy sposób na wyrażenie wdzięczności za przybycie. Nie trzeba wymyślać drogich i oryginalnych prezentów – nie o to chodzi. Liczy się gest i pamięć – tak więc krówki komunijne są coraz bardziej modnym rodzajem podziękowania dla gości.

Komunia jest dla dziecka ważną chwilą, jest on w centrum uwagi – to jego wielki dzień. Nie zapominajmy w tym dniu także o najbliższych, którzy nam towarzyszą w tych pięknych chwilach. Drobny upominek, zazwyczaj postawiony obok talerzyka obiadowego, wywoła z pewnością uśmiech na każdej twarzy. Docenić należy ich obecność w tym dniu, więc warto poszukać różnych opcji. Upominki dla gości komunijnych naprawdę są drobiazgami, ale ucieszą każdego naszego gościa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *