komunia święta - podziękowania

Komunia czyli impreza rodzinna

Komunia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych przeżyć małego chrześcijanina. To rodzice dbają o pokomunijne przyjęcie dla gości.

Coraz częściej spotykamy się z prezencikami dla gości na komunii – upominki dla gości komunijnych są coraz bardziej popularne.
Jest to zazwyczaj drobiazg, jakaś malutka rzecz, która ucieszy gości – przykładowo figurka aniołka z podziękowaniem, jakaś mała słodycz, cukierek…

Dobrym pomysłem mogą okazać się krówki komunijne. Krówki to cukierki lubiane przez większość z nas, dlatego warto rozważyć taką opcję.
Można zamówić spersonalizowane krówki, jednak krówki komunijne zazwyczaj charakteryzują się tym, że są owinięte w papierek zawierający jakiś napis, zwykle podziękowanie dla gości. Upominki dla gości komunijnych pozwolą im poczuć, że są dla nas ważni i jest to szybki i łatwy sposób na wyrażenie wdzięczności za przybycie. Nie trzeba wymyślać drogich i oryginalnych prezentów – nie o to chodzi. Liczy się gest i pamięć – tak więc krówki komunijne są coraz bardziej modnym rodzajem podziękowania dla gości.

Komunia jest dla dziecka ważną chwilą, jest on w centrum uwagi – to jego wielki dzień. Nie zapominajmy w tym dniu także o najbliższych, którzy nam towarzyszą w tych pięknych chwilach. Drobny upominek, zazwyczaj postawiony obok talerzyka obiadowego, wywoła z pewnością uśmiech na każdej twarzy. Docenić należy ich obecność w tym dniu, więc warto poszukać różnych opcji. Upominki dla gości komunijnych naprawdę są drobiazgami, ale ucieszą każdego naszego gościa.