czekoladki z napisem

Czekoladki napisem – różne smaki

Dla niektórych dzień walentynkowy to po prostu komercyjne święto, wypełnione kiczowatymi przedmiotami. Jednak są i tacy, którzy czekają na ten dzień z niecierpliwością, bowiem pojawia się pretekst do spędzenia wspólnie miłego czasu, którego, na co dzień często brakuje.

Takie osoby traktują ten dzień wyjątkowo, szepcząc sobie do uszu czułe słówka. Poza przyjemnymi chwilami razem, nadarza się również okazja do obdarowania się drobnymi upominkami. Zazwyczaj staramy się by nie były one banalne i zaskoczyły ukochaną osobę. Najbardziej odpowiednie będą na przykład prezenty personalizowane, czy zawierające jakieś przesłanie. Mogą to być czekoladki z napisem : „Kocham Cię”, „Jesteś moją miłością” oraz zawierające inne wyznania lub sentencje.

Taki słodki prezent z wyjątkowym napisem może sprawić szczególną radość osobie ukochanej. Dobrym pomysłem mogą być również czekoladki w formach odpowiadających pasjom bliskiej osoby. Czyli, np. dla pasjonata lotnictwa – czekoladowe samoloty, dla wielbiciela motoryzacji – motory z czekolady. W przypadku kobiet – pomadki, czy czekoladowa biżuteria. Zaskoczymy również pomysłowością, jeśli zakupimy czekoladki w kształcie literek i sami ułożymy jakiś ciekawy napis. 

A jeśli nie chcemy podarować słodyczy możemy przygotować coś sami. Będzie to na pewno prezent niepowtarzalny i pozostanie na długo w pamięci. Tworząc własnoręcznie, np. album w celu przechowywania wspólnych pamiątek podbijemy serce obdarowanego. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej kreatywności.