pudełeczko na cukierki

Wesele upominki dla gości – czyli jakie?

Planując ślub i następujące bezpośrednio po nim wesele, musimy myśleć nie tylko o sobie – młodej parze, ale i zaproszonych przez nas bliskich, świadkach tego radosnego dnia. Obecni, tak na ceremonii zaślubin, jak i na zabawie po niej, przygotowują się do tego wydarzenia na swój sposób – biorą urlopu, organizują transport, przeglądają (nierzadko: dokupują) garderobę, umawiają się na zabiegi (fryzjer, make-up, manicure).

Wszystko po to, by ze swojej strony zagwarantować Państwu Młodym idealną atmosferę w tym dniu. Za przygotowania, obecność i wsparcie nas w tak ważnym dniu, chciałoby się gościom podziękować, w czym często pomagają upominkowe pudełeczka dla gości weselnych .

Dziękuję, za to, że jesteś
Drobny upominek, darowany gościom weselnym w ramach podziękowania za bycie przy nas w tak ważnym dniu potrafi wywołać na ich twarzach szczery uśmiech. Różnorodna zawartość – najczęściej ciasta, ciasteczka, domowe nalewki, ale też magnesy na lodówkę, zawieszki – symbolizuje to, że w całym zamieszaniu związanym z przygotowaniem ślubu, myśleliśmy o nich. Przygotowaliśmy się na ich przybycie i nie stali się dla nas nawet na sekundę tylko nazwiskiem na liście gości.

Dziękuję, że nas odwiedziłeś
Nie zapominajmy również, iż rodzice państwa młodych są nazywani gospodarzami wesela. Najczęściej to oni witają młodą parę chlebem i solą w domu weselnym. Często dopraszają własnych gości, właśnie jako gospodarze wesela i, pozostając w tej roli, powinni upewnić się, iż wszyscy gości czują się swobodnie, jak u siebie w domu. Po zakończonej wizycie, cóż więcej można oczekiwać od gościa niż to, że dobrze zapamięta ten dzień, o którym przypomni mu małe, dane od serca pudełeczko dla gościa weselnego?