przypinka reklamowa z twoim własnym nadrukiem

Personalizuj do woli przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe mogą posiadać bardzo zróżnicowany wygląd, który będzie w całości dopasowany do charakteru promocji. Warto także dodać, że takie przypinki nie muszą być jednorazowym produktem. Klienci mogą je umieszczać na plecakach, koszulach, lodówkach, lustrach czy szybach. Wszystko zależy od tego, jaki to jest typ przypinki.

Obecnie technologia jest tak rozwinięta, że pozwala na stworzenie przypinki ze zwykłą agrafką, ale też z magnesem, krokodylkiem czy nawet ze specjalną przyssawką pozwalającą zamontować przypinkę na lustrze lub szybie. Dostępne są też inne kształty niż klasyczne koło oraz różne wielkości tych plakietek reklamowych.

Stworzenie przypinki na zamówienie to więc wiele opcji do wyboru. Jednym słowem można personalizować te gadżety do woli. Jak kto lubi i jakiej reklamy oczekuje. Dzięki temu będziemy mieć unikalne przypinki z logo, albo też przypinki z własnym nadrukiem jakiego nikt nie będzie w stanie powtórzyć.

Można taką przypinkę użyć w miejscu pracy (na ubiorze pracowników), czy dać klientom w prezencie (jak zaczną ją nosić, to dotrze przed oczy wielu kolejnych osób). Można ją też umieścić na szybie biura (tu akurat mowa o przypince z przyssawką) czy w wielu innych miejscach, tam gdzie button reklamowy będzie widoczny, a co za tym będzie promował prezentowaną na nim firmę.

Cena takich przypinek jest uzależniona od zamawianej ilości (im więcej, tym mniejsza cena za sztukę), jej kształtu, wielkości plakietki, no i oczywiście tego co znajdzie się na odwrocie. Agrafka przykładowo będzie dużo tańsza niż przyssawka czy magnes. Warto więc dobrze przemyśleć te wszystkie aspekty oraz dopracować wzór graficzny i wtedy hurtowo zamówić większą liczbę w jednym zamówieniu. zamówić kilkanaście sztuk przy jednym zamówieniu.