profile led

LED, oświetlenie z wyobraźnią

Oświetlenie w pomieszczeniach służy nie tylko zapewnieniu użytkownikom wystarczającej ilości światła, ale także, a często nawet przede wszystkim, urozmaiceniu wnętrza, stworzeniu unikatowej atmosfery, wyróżnieniu poszczególnych stref w lokalu. Firmy oświetleniowe oferują szeroki wachlarz lamp, systemów oświetleniowych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Przyjrzyjmy się systemom wykorzystującym technologię LED.

Oświetlenie LED dostępne w taśmach ma wszechstronne zastosowanie, można użyć go w mieszkaniu, np. do oświetlenia podwieszanego sufitu czy wnęki w ścianie, równie dobrze, a może nawet lepiej, sprawdzą się w lokalach użytkowych, na oknach wystawowych, w restauracjach, pubach czy barach, do podświetlenia wybranych elementów wystroju wnętrza. Dostępne są taśmy jednokolorowe i wielobarwne, co daje nieograniczone możliwości tworzenia. Najlepiej do montażu wykorzystać profile do taśm LED, które zapewniają idealne wykończenie i pozwalają uzyskać elegancki efekt. Sprawdzą się zarówno w meblarstwie, jak i w dekoracyjnym oświetleniu wnętrz. Stosując profile LED mamy możliwość wykreowania oświetlenia niebanalnego i niepowtarzalnego, które nada charakter naszym wnętrzom, stworzy niepowtarzalną atmosferę i unikalny styl.

Możemy zaprojektować oświetlenie, które będzie tworzyło romantyczny nastrój w sypialni lub szalone, wielobarwne i dyskotekowe światła do młodzieżowego pokoju, czy pokoju do zabawy. Używając profili Led do oświetlenia pubu, możemy pięknie wyeksponować bar, półki z alkoholem lub elementy sceny. Świetnie sprawdzą się też na wszelkich wystawach, imprezach muzycznych itp. Możliwości jest wiele, wystarczy trochę od wyobraźni i odwagi.