miedziana bateria i umywalka

Królewska łazienka z wanną i umywalką miedzianą

Królewski wygląd łazienki dzięki produktom takim jak wanna, umywalka czy baterie miedziane jest naprawdę nietrudny do uzyskania. Łazienka wyposażona w umywalki miedziane sprawia wrażenie przepychu. Misy mogą być wpuszczone w blat szafki łazienkowej lub ustawione na ich powierzchni. Najczęściej są one w całości na wierzchu. Dzieje się tak, gdyż są niezwykle dekoracyjne.

Jakie wanny miedziane oddają klimat minionej epoki starożytnej?

Wzorując się greckimi lub rzymskimi wannami z okresu starożytnego, możemy nabyć miedzianą wannę. Różne jej kształty pozwalają uczynić z łaźni niepowtarzalne pomieszczenie. Prozdrowotne właściwości Cu korzystnie wpływają na nasze zdrowie. To główna przyczyna, by stać się właścicielem wanny z miedzi.

Łazienkowej elegancji dopełnią baterie miedziane o wyszukanych kształtach. Nowoczesny design w połączeniu ze starożytną klasyką to modne rozwiązanie na innowacyjną łazienkę. Wanna może mieć nóżki zdobione lub proste bądź zamiast nich mieć dolną obręcz. Pięknie prezentuje się w każdym miejscu, w rogu, pod ścianą lub na środku łazienki. Wszystko jednak zależy od wielkości pomieszczenia.

Zadbaj o swoje zdrowie i czerp wodę przez baterie miedziane

Bardzo ważny pierwiastek, jakim jest miedź, w łatwy sposób zostanie dostarczony do naszego organizmu przez baterię z miedzi. Cu wpływa korzystnie na nasz układ odpornościowy. Kąpiele w miedzianej wannie zapobiegają rozwijaniu się chorób. Pobieranie wody z baterii miedzianej stale będzie dostarczać naszemu organizmowi życiodajnego pierwiastka. Zadbajmy zatem o eleganckie wyposażenie łazienki z dodatkiem Cu.