dziecko uczace sie angielskiego

Od małego… nauka angielskiego

Umiejętność władania językiem obcym to w obecnych czasach już konieczność. Wciąż najbardziej popularnym jest, jak łatwo się domyślić, język angielski. Edukację najlepiej zacząć jak najwcześniej. Wiele przedszkoli ma w swojej ofercie programowej naukę języka obcego. Jednak są to zajęcia w dużych grupach i wielu rodziców szuka dodatkowych zajęć.

Szkoła językowa dla dzieci to świetne rozwiązanie dla pragnących rozwijać swoje dzieci w różnych dziedzinach rodziców. Lekcje są przeprowadzane w małych grupach i nauczyciel może skupić się na każdym uczniu z osobna. Język angielski dla dzieci – Kraków ma bardzo dobre placówki edukacyjne – można w niektórych prywatnych szkołach rozpocząć już w wieku 1-2 lat!

Początkowe zajęcia, to głównie osłuchiwanie się z językiem poprzez muzykę i zabawę. W dalszej edukacji, w wieku przedszkolnym, pojawiają się proste zwroty i wyrazy, które maluchy mogą w dosyć łatwy sposób przyswoić.

Angielski za małego będzie procentował i pomoże dzieciom w późniejszym etapie nauki języka obcego, bo będą już osłuchane z obcymi zwrotami. Wiadomo, że umysł dziecka jest niezwykle bystry i chłonie wszystko niesamowicie, stąd im szybciej będzie miał kontakt z obcymi językami, tym łatwiej będzie miał później, gdy dojdą trudniejsze etapy nauki.

Nauka w prywatnej szkole to niestety dodatkowe koszty, jednak warto zainwestować w takie zajęcia, które ułatwią dzieciom naukę a może nawet zdobycie ciekawej i atrakcyjnej pracy, zarówno na rodzimym rynku, jak i na międzynarodowych rynkach pracy, gdyż z biegłą znajomością języka obcego będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Należy więc myśleć przyszłościowo, wybierając zajęcia dodatkowe dla swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *