krówki weselne

Krówki weselne – zaprojektuj wzór

Jednym z najbardziej doniosłych wydarzeń w życiu każdego z nas, jest dzień ślubu. Zamążpójście jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego też każdy chce ten dzień zapamiętać jak najlepiej. Ślub wiąże się z licznymi przygotowaniami, trzeba zadbać o wiele istotnych kwestii; o ubiór pary młodej, bukiet ślubny, samochód do ślubu, muzykę na wesele, salę weselną itp.

Tych spraw jest bardzo dużo, dlatego też przygotowania do ślubu rozpoczyna się z dużym wyprzedzeniem. Niezwykle istotną kwestią są również upominki dla gości weselnych.

Krówki dla gości weselnych

Każda para młoda, chce w jakiś sposób, podziękować swoim gościom za to, że świętowali ten ważny dla nich dzień razem z nimi. Prezenty dla gości weselnych, to zwykle drobne upominki, które mogą mieć dowolną formę. Wśród wielu różnych propozycji, bardzo ciekawą opcją są krówki weselne . To idealny upominek na taką okazję, jest mały ale wyraża bardzo wiele. Każdy lubi cukierki w formie krówek, bo są naprawdę przepyszne. A jeśli na dodatek na opakowaniu znajdzie się jakaś dedykacja od pary młodej, to tym bardziej taki drobny upominek przypadnie gościom do gustu. Na opakowaniu krówek weselnych, może się znaleźć dowolny napis. Najczęściej są to imiona pary młodej oraz data ich ślubu.

Ale może to też być napis 'Dziękujemy za przybycie’, 'Udanej zabawy’, czy też inny zabawny napis. Zamawiając tego typu podziękowania dla gości, można wybrać dowolny napis a także grafikę czy kolor opakowania. Dzięki temu cukierki te zostaną całkowicie spersonalizowane i będą pasować do stylu całego wesela. Warto zadbać o takie drobne upominki dla gości, bo każdy będzie zadowolony z takiego podarunku i na długo zapamięta ten właśnie ślub. Także i para młoda powinna sobie zostawić na pamiątkę taką krówkę weselną, po latach będzie ona przypominała o dniu ślubu.