muzyka na wesele - DJ lub zespol muzyczny

Komu warto powierzyć muzykę na wesele?

Opcji do wyboru mamy w tym aspekcie kilka, choć najpopularniejszymi są DJ na wesele oraz zespół muzyczny. Pytanie o to która jest lepsza jest niewątpliwie trudnym i zależy tak naprawdę od indywidualnych preferencji klientów. Moim zdaniem ciekawszą opcją jest DJ na wesele choć oczywiście rozumiem, że innym może bardziej odpowiadać zespół muzyczny czy kapela góralska. Jakie są ich wady i zalety?

Zespół często zyskuje przewagę w sytuacjach, gdy przyjęcie dedykowane jest większej liczbie zaproszonych. Orkiestra jest po prostu bardziej zauważalna ze względu na ilość jej członków i ich instrumenty, podczas gdy DJ na wesele z za swojej konsoli może być mało widoczny z dalszej części sali.

DJ na wesele z kolei często zaoferuje nam o wiele lepszą oprawę wizualną do swojej muzyki, mam tutaj na myśli widowiskową grę świateł czy efekty dymne. Zespoły muzyczne zazwyczaj mają tylko i wyłącznie mało atrakcyjne kolorowe światła z przed dziesięciu lat i na tym koniec.

Wracając jeszcze do większej powierzchni jaką zajmuje zespół muzyczny, można dojść do wniosku, że przemawia to niekiedy na korzyść DJ’a na wesele. Nie zawsze bowiem organizator jest w stanie znaleźć w wynajmowanym lokalu adekwatną scenę czy nieograniczoną przestrzeń, w której muzycy rozłożą swój sprzęt i będą mieli swobodę ruchów. DJ na wesele zajmuje niewiele miejsca, a będą ponadto wodzirejem dużo czasu spędza pośród ludzi, pilnując by bawili się jak najlepiej. Zyskuje on przewagę na kameralnych imprezach.

Obie formy urozmaicenia uroczystości mają swoje zalety i wady. Pamiętaj też, że za profesjonalny zespół zapłacisz więcej, ale możesz być pewny, że zostanie on zauważony, zintegruje się nawet z dużym tłumem i rozrusza gości. DJ na wesele i wodzirej stanowi tańszy wydatek i będzie interaktywny – wniknie już od początku w towarzystwo bawiąc ich różnymi atrakcjami oraz odtwarzając znane utwory. Wybór należy do Ciebie – zastanów się kogo bardziej potrzebujesz na swoim przyjęciu.

Sprawdź ofertę GMusic: DJ na wesele dla Ciebie – http://gmusic.com.pl/2,1,0,o_nas.html