moduły ledowe

Zalety wykorzystania modułów LED

Moduły ledowe do szerokiej gamy zastosowań można spotkać w różnych kształtach, mocach i barwach. Urządzenia te stosuje się jako elementy opraw oświetleniowych oraz lampach LED, głównie w różnego typu reklamach. Atutem tej formy oświetlenia jest przede wszystkim elastyczność montażu. Dzięki zastosowaniu przewodów między modułami można umieścić je na każdej powierzchni. Mocuje się je za pomocą mocnej taśmy dwustronnej 3M lub specjalnych otworów montażowych.

Przy wyborze odpowiedniego sprzętu oświetleniowego liczy się jednak jakość i cena. Najlepsze moduły ledowe będą odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, nie straszna powinna im być zmienna temperatura. Moduł LED Samsung dostępny w różnych kolorach i gabarytach, szybko zdobył uznanie wśród klientów. Główną zaletą jest żywotność do 60000 godzin, a także trwałość w starciu z trudnymi warunkami na dworze, takimi jak srogie mrozy, czy deszcz. Zawiera również szerokie spectrum temperatury barw do 10000K, co pozwala oświetlać nie tylko liczne banery, ale także akwaria. Dzięki dostępności modułów w kolorach RGB – czerwony, zielony i niebieski, pozwoli na wspomaganie wzrostu roślin.

Walory kolorystyczne nie ustępują również szczelności wykonanych modułów, sprawia to, że produkt może poszczycić się swoją wysoką jakością wykonania, a także szerokim kontem światła. Szeroki kąt oświetlenia pozwala na idealne dotarcie światła w każdym kierunku. Moduł LED Samsung daje możliwości wykonania wpadających w oko banerów oraz różnorakich reklam, obok których nikt już nie przejdzie obojętnie. Skuteczna reklama to zawsze widoczna reklama.