weselne cukierki

Szczegóły są ważne, czyli organizacja wesela

I stało się. Najpierw zauroczenie, potem miłość, dalej oświadczyny i potem z górki, czyli ślub. Czy na pewno? Planując ten najważniejszy dzień naszego życia, oprócz załatwienia masy formalności w kościele czy urzędzie, najwięcej czasu zajmuje nam organizacja wesela. Nie ma sensu się oszukiwać, nieważne czy robimy imprezę typowo pod siebie, czy też po to żeby zadowolić 200 gości, planowania będzie od groma i jeszcze trochę.

Oczywiste jest zarezerwowanie sali, jej wystrój, położenie, wygląd, dogranie terminów, dobór menu czy dojazd gości. Trzeba wybrać najlepszego fotografa i kamerzystę, którzy uwiecznią cudowne momenty z dnia ślubu – ceremonii i następującej po niej zabawy. Sporo czasu poświęcamy na wybór zaproszeń ślubnych, które staną się swoistą wizytówką wesela. Co jednak zwraca największą uwagę rodziny, przyjaciół i najbardziej zapada im w pamięć? Szczegóły, małe z pozoru nieistotne rzeczy, takie jak na przykład cukierki dla gości weselnych w ramach podziękowania.
Coraz częściej spotykamy się z taką właśnie formą mini prezentów dla najbliższych.

Mogą to być także inne podarunki, na przykład magnesy ze zdjęciem i datą ślubu, kartki z podziękowaniami, mini miody, mini nalewki domowej roboty, opcji jest tyle ile pomysłów jest w stanie wymyślić młoda para lub podpowiedzieć organizator/organizatorka wesela.
Jeśli zdecydujemy się na cukierki, czekoladki czy inny mini deserek, warto zaopatrzyć się w pudełka na słodycze ozdobne. Estetycznie opakowany drobiazg, może sprawić masę radości i wzbudzić przyjemne odczucia. Będzie to miłym wspomnieniem dla zaproszonych na wesele.